Všeuměl Kirk a seznam všeho, co kdy dělal

Všeuměl Kirk a seznam všeho, co kdy dělal

21.10.2016 11:30


Jak si našetřit čtvrt milionu dolarů? Každý by se mohl učit od Kirka, který si poctivě našetřil každou prací, kterou kdy dělal. Za dobu celého seriálu vystřídal okolo šedesáti různých zaměstnání, povolání anebo krátkodobých, ale o to vážněji braných, koníčků.


Kirk za sedm sérií Gilmorových děvčat vystřídal 62 povolání. Spočítal to web Bustle, jehož žebříček vám v upravené verzi přinášíme.

PRVNÍ ŘADA

Kirk se na scéně objevil jako technik z kabelovky, doručovatel labutí a květin, zástupce vedoucího u Dooseho.


(Kirk, tehdy ještě pod jménem Mike.)

DRUHÁ ŘADA

Kirk se nabídl jako koordinátor zásnubních večírků, (svatební) fotograf a pokusil se získat práci v obchodě pro hudebníky. Pracoval jako mechanik, číšník, deratizér, prodavač v půjčovně videokazet a režisér.

Thumbnail Play icon

TŘETÍ ŘADA

Kirk nabízel své služby jako obchodní zástupce výrobce kosmetiky ze sena, doručovatel fotografií, pokladní v pekárně, prodavač v drogerii, režisér představení slečny Patty, sportovní komentátor, pošťák, návrhář triček a odborník na plísně. Chvíli pracoval pro Taylora jako jeho špion a měl zájem o práci u Luka a v Taylorově krámku. Podílel se také na převozu největší pizzy na světě.

ČTVRTÁ ŘADA

Kirk se vyškolil parašutistou, instalatérem bezpečnostních systémů, prodával poštovní schránky a plánoval podzimní a velikonoční městský festival. Řídil rikšu, venčil psy, byl znovu u pošty, zkusil to jako svatební DJ a doručoval dřevo na podpal. Opět se objevil také jako zástupce vedoucího u Dooseho a prodavač kosmetiky.

PÁTÁ ŘADA

Kirk se uchytil i v politice, vedl průzkum při městských volbách. Vedl kino, rozdával letáky převlečený za hot dog a prodával koupelovou kosmetiku. Ucházel se o místo u Sookie v kuchyni a na recepci v hotelu, prodával suvenýry a řídil odtahový vůz. Podílel se také na rozdávání a sbírání stužek, které vyjadřovaly, kdo stojí za Lukem a Lorelai po jejich rozchodu.

ŠESTÁ ŘADA

Kirk prodával zásnubní prsteny, opět venčily psy, živil se jako fyzioterapeut, pracoval pro turistickou kancelář, stal se mimem, organizoval zimní festival, chvíli pracoval v Taylorově starobylém krámku, prodával nemovitosti a založil si společnost se sexy barmany pro osamělé ženy. Účastnil se zorganizování narozeninového večírku pro April a ucházel se o místo v Lukově bistru.

SEDMÁ ŘADA

Poté, co to Kirkovi nevyšlo se zaměstnáním u Luka, otevřel si vlastní – Kirkovo bistro. Organizoval pletací festival, prodával balicí papír, opět doručoval květiny, hrál minotaura a držel hlídku u bludiště z balíků slámy. A samozřejmě pomáhal zařídit rozlučkový večírek pro Rory.

Vzpomínáte si i na jiné Kirkovy práce a podniky? Napište nám do komentářů a rádi je přidáme.

Foto: CW


Jít na Gilmore Girls | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!