Netflix právě zveřejnil čtyři nové díly Gilmorových děvčat

Netflix právě zveřejnil čtyři nové díly Gilmorových děvčat

25.11.2016 9:01


Dlouho očekávaná chvíle právě přišla. Streamovací služba Netflix odteď nabízí čtyři nové epizody seriálu Gilmore Girls, který skončil v roce 2007. Přichází „osmá série“, která nese podtitul „Rok v životě“ a trvá šest hodin. Užijte si je, ale nekazte zábavu ostatním!


Předplatitelé Netflixu můžou odteď sledovat čtyři devadesátiminutové epizody Gilmorových děvčat. Co od nich očekávat jsme dlouze rozebrali a popsali včera, dnes už zbývá jen čas na sledování. Znovu však upozorňujeme, že si stejně jako herci a tvůrci seriálu nepřejeme, aby na našem webu někdo kazil zábavu fanouškům. Tedy nevyzradil konec seriálu a závěrečná čtyři slova. Buďte ohleduplní k ostatním divákům, nepište do diskuzí spoilery – anebo je alespoň velmi viditelně označujte (v diskuzích k tomu existuje i zvláštní nástroj).

Jestli si vážně nepřejete slyšet nic o čtyřech slovech a konci seriálu, můžete si třeba na svůj facebookový profil vyvěsit tato oznámení.

Všem divákům a fanouškům Gilmorových děvčat přejeme příjemnou zábavu. A prosíme zároveň o trpělivost, o český překlad se samozřejmě postaráme, ale chvíli to potrvá. O průběhu překladu vás budeme informovat zde na webu.


Jít na Gilmore Girls | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!