Vše, co potřebujete vědět o nových dílech Gilmorových děvčat

Vše, co potřebujete vědět o nových dílech Gilmorových děvčat

24.11.2016 16:00


Za pár hodin uvidí nedočkaví fanoušci dlouho očekávané a skoro vymodlené pokračování Gilmorových děvčat. Kultovní seriál se vrací po devíti letech, tentokrát ale ne tak úplně na televizní obrazovky, ale na internet. Připravili jsme pro vás souhrn všeho, co o nových dílech víme.


Základní informace

Pokračování Gilmorových děvčat nese podtitul A Year in the Life, tedy Rok v životě. Čtyři hodinu a půl dlouhé epizody mají premiéru 25. listopadu v 9:00 na streamovací službě Netflix. Další často kladené otázky týkající se dabingu či dostupnosti jsme zodpověděli v dřívějším článku.

(Připravte se na rychlé dialogy. Foto: Netflix)


Herecké obsazení

Do seriálu se vrátí většina původních herců včetně hlavní trojice Lauren Graham (Lorelai), Alexis Bledel (Rory) a Kelly Bishop (Emily). Nevrátí se Edward Herrmann (Richard), který před necelými dvěma lety zemřel. Kompletní seznam herců a postav, které znovu uvidíme, jsme pro vás nedávno aktualizovali a to včetně doposud známých informací o tom, ve které ze čtyř epizod je uvidíme.

(Skoro celá rodina pohromadě. Foto: Netflix)

Děj epizod

O čem konkrétně pokračování Gilmorových děvčat bude, to přesně nevíme, přesto můžeme očekávat podobnou atmosféru a podobnou zápletku, jakou známe z předchozích sedmi sérií. Vše se točí okolo tří Gilmorových děvčat, okolo rodiny, lásky, vztahů a také okolo obyvatel pitoreskního Stars Hollow.

(Ve třetím díle uvidíme muzikál o Stars Hollow. Foto: Netflix)

Čtyři epizody mají údajně trochu otevřený konec, který naznačuje pokračování, ale s tím bychom pravděpodobně počítat neměli. V samotném závěru zazní čtyři slova, kterými chtěla tvůrkyně Amy Sherman-Palladino příběh Gilmorek vždy uzavřít. Znění čtyř slov je tajné a my vás tímto zároveň prosíme, abyste je tady na webu a ani nikde jinde nevyzradili divákům, kteří ještě nestihnou všechny čtyři epizody zhlédnout. Děkujeme.

Co nicméně lze usuzovat ze zveřejněných trailerů a fotek nebo rozhovorů, je následující:

(Dozvíme se mnohem víc o Michelovi. Foto: Netflix)

Trailery a fotky

Prohlédněte si první vydané plakáty a také druhé vydané plakáty. Na našem webu najdete také více než třicet fotek z epizod, dva sety propagačních fotografií pro magazín EW a záběryprvního traileru.

Podívat se můžete i na druhý trailer, čtyři krátké klipy, komentář herců nebo na scénu, kterou v seriálu neuvidíme, ale přesto je dost vtipná.

(Kirk má nového domácího mazlíčka. Foto: Netflix)

Rekapitulace seriálu

Pokud si chcete připomenout děj předchozích sedmi sérií, pročtěte si krátké popisy v sekci Epizody, nebo se podívejte na sedm rekapitulačních videí, z nichž každé je jen minutu dlouhé. Zajímavé články jsme si pro vás připravili v sekci Extra, kde se například dozvíte více o historii Stars Hollow, nebo o tom, které slavné hvězdy se v seriálu objevily a vy o nich možná nevíte.


Jít na Gilmore Girls | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!