Blair Waldorf

Blair Waldorf

Sezóny 6 2007 - 2012


Blair pochází s bohaté rodiny žijící na Manhattanu. Je nejlepší kamarádkou Sereny van der Woodsen. Poté, co se ale Serena odstěhuje, jsou nějaký čas rivalky, přesto na sebe nedají dopustit.

Blair pochází s bohaté rodiny žijící na Manhattanu. Je nejlepší kamarádkou Sereny van der Woodsen. Poté, co se ale Serena odstěhuje, jsou nějaký čas rivalky, přesto na sebe nedají dopustit. Na škole je velmi populární a nejoblíbenější holkou na škole. Ví, co chce, a je schopná pro to udělat naprosto cokoliv. Má rozvedené rodiče.

Žije se svou matkou, známou modní návrhářkou Eleanor Waldorf na Upper East Side, její otec žije v Paříži se svým přítelem. Blair má vztah s Natem Archibaldem (nejhezčím klukem na škole), ale mají mezi sebou časté spory a také před sebou tají jedno velké tajemství. Nate Blair podvedl s její nejlepší kamarádkou Serenou a když to vyšlo najevo, Blair přišla o panenství s Chuckem Bassem. Její oblíbenkyně je herečka Audrey Hepburn, nejraději má film Snídaně u Tiffaniho. Ráda by nastoupila na Yale a sleduje seriál Gilmorova děvčata, jelikož příběh Rory jí přijde dokonalý, alespoň tím, že se dostala na Yale.

Po střední škole nastupuje na rok na Newyorskou univerzitu, na Yale ji nevzali kvůli intrikám. Není tam spokojená, ale snaží se s tím poprat. Rok na to se rozhodne přestoupit na Kolumbijskou univerzitu, kde je zas ve svém živlu.

Celým seriálem se řeší vztah mezi Blair a Chuckem, jsou do sebe bezhlavě zamilovaní, ale neustále se scházeli a rozcházeli. Prošli si mezi tím několika vztahy, Blair dokonce i jednou svatbou, ale to, co je táhlo k sobě, bylo silnější.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!