Georgina Sparks

Georgina Sparks

Sezóny 6 2008 - 2012


Georgina je největší intrikánka, jakou si umíte představit. Chodila do stejného ročníku se Serenou a spol. Bývala kamarádkou Sereny, ale ty časy jsou pryč. Vždy se nečekaně zjeví a nadělá průšvihy. S ní do křížku se jen tak někdo dostat nechce.

Georgina Sparks pochází (jako většina postav v seriálu Gossip Girl) z bohaté rodiny, která v současnosti žije na venkově. Navštěvovala internátní školu ve Švýcarsku, ale hodně času trávila v New Yorku.

Kdysi si se Serenou užívaly divoké večírky. Párty, alkohol, drogy, kluci atd. Poté ji však její rodiče pošlou do léčebny, protože je závislá na drogách. Zjistí to velice kuriózním způsobem, jelikož Georgina prodá svého koně, jen aby měla peníze na další dávku.

Georgina se vždy nečekaně objeví a nadělá neplechu. Nejprve se snaží zavařit Sereně, vytahuje na ní starou minulost. Je to prostě intrikánka, kterou nikdo nemá rád.

Užije si románek s Danem. Po nějakém čase se objeví na jeho prahu s dítětem a tvrdí, že je jeho. On tomu zpočátku nevěří, ale uvědomí si, že by to mohla být pravda. Nakonec se, ale ukáže, že otcem je někdo jiný.

Chodila na Newyorskou univerzitu. Byla na pokoji s Blair, která to těžce nesla. Nesnáší jí a vždycky nesnášela.

Jejím prvním klukem byl Chuck Bass, kterého v 6. třídě připravila o panictví.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!