Jenny Humphrey

Jenny Humphrey

Sezóny 5 2007 - 2012


Jenny je mladší sestra Dana. Žije se svým otcem a bratrem v Brooklynu a hrozně ráda by pronikla do světa Manhattanské smetánky. To se jí splní a její popularita vzroste, i když je mladší.

Jenny by hrozně ráda žila na Manhattanu. Miluje ten svět a život plný večírků a módních přehlídek. Zajímá se o módu a baví jí šít. Nemají tolik peněz a tak Jenny chodí pro inspiraci do obchodů a pak si je sama doma šije a dělá si originály.Nějaký čas pracuje u Eleanor Waldorf, Eleanor oceňuje její talent.

Rozumí si se Serenou van der Woodsen, za to s Blair jsou ze začátku kámošky ale nakonec rivalky a nemají se rády. Po Jenny toužil Chuck Bass, lépe řečeno chtěl jí dostat do postele, ona se nenechala proto se nemají rády. Prožila románek s Natem, což se nelíbilo Danovi, byla tak velmi populární. Jako jediná z debutantek měla na plese starší doprovod, navíc Nata Archibalda.

Prošla si i dealování drog, když se zapletla s Damienem. Měla kvůli tomu časté spory s tátou a nakonec se rozhodla vrátit k matce do Houstonu.

Rodina: Rufus Humphrey (otec), Allison Humphrey (matka), Dan Humphrey (bratr)

Románky: Damien (ex-přítel), Nate Archibald (ex-přítel)

Přátelé: Eric van der Woodsen, Serena van der Woodsen

Nepřítelé: Blair Waldorf, Chuck Bass, Gossip girl