Nate Archibald

Nate Archibald

Sezóny 6 2007 - 2012


Nate žije se svými rodiči na Upper East Side.Je jedináček a se svými rodiči má skvělý vztah. Má přítelkyni Blair, před kterou tají jedno tajemství, to se ale jak už to bývá provalí co nevidět.

Nate navštěvuje stejne jako jeho kamarádi soukromou střední školu. Jeho otec je admirál a matka pochází z bohaté rodiny Vanderbiltů. Žádná rodina není dokonalá a tak , když jednu rozdělí nevěra, tak tuto naopak drogy. Natův otec bere drogy a je kvůli tomu zatčen. Nate je ale stále při něm. Nate neví co chce a to je jeho největší problém, proto se nechá snadno zmanipulovat svým dědečkem, který toho silně využívá. Nate se snaží vymanit z jeho vlivu, což znamená ztratit určitá privilegia.

Má bouřlivý vztah s Blair, před kterou tají svůj románek se Serenou. Ten se ale co nevidět provalí. Jeho nejlepším kamarádem je Chuck, i když mezi sebou mají spory kvůli Blair. Sblíží se i s Danem Humphreyem. Po střední škole nastupuje na Columbijskou univerzitu.

Nate je takový dívčí idol a holkám se zkrátka líbí. Nemá o ně nouzi. Projde si vztahem jak s Blair tak se Serenou. Dokonce i se starší ženou. Je to prostě lamač srdcí. Zamilovaná do něj byla i Danova mladší sestra Jenny. Je šéfredaktor Spectatoru, který se snaží porazit drbnu.

Rodina: Anne Archibald (matka), Howard Archibald (otec), Wiliam Vanderbild (dědeček), Tripp Vanderbilt (bratranec)

Románky: Blair Waldorf (ex-přítelkyně), Serena van der Woodsen (ex-přítelkyně), Vanessa Abrams (ex-přítelkyně), Catherine Beaton (milenecký vztah, byla starší a měla manžela), Jenny Humphrey (políbení), Bree Buckley (ex-přítelkyně), Juliet (ex-přítelkyně), Raina (románek), Diana Payne (ex-přítelkyně), Charlie (románek), Lola (ex-přítelkyně), Sage (přítelkyně)

Přátelé: Chuck Bass, Dan Humphrey, Blair Waldorf, Serena van der Woodsen

Nepřátelé: Georgina Sparks, Gossip girl
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!