Rufus Humphrey

Rufus Humphrey

Sezóny 6 2007 - 2012


Otec Dana a Jenny. Hudebník a majitel galerie. Kliďas, kterému záleží především na rodině. Snaží se udělat pro své děti jen to nejlepší. Nemá rád život na Manhattanu i když se tam často pohybuje. Nejvíc spokojený je doma v Brooklynu.

Rufus je otcem Dana a Jenny. Žije s nimi v Brooklynu a snaží se být správným otcem. S dětmi žije sám, jelikož jeho žena ho opustila kvůli sousedovi, na nějaký čas se k sobě vrátili, ale nefungovalo to, a tak žijí odděleně.

Když Dan začal chodit se Serenou setkal se po letech se svojí dávnou láskou Lily van der Woodsenovou. Společně vzpomínali na staré časy a zjistili že cit, který mezi nimi byl ještě zcela nevymizel. Po nějaké době, když zrovna Dan se Serenou spolu nebyli tak se Rufus s Lily vzali a žili společně. Najdnou byli Dan a Serena sourozenci. Vypadalo to, že jsou idylický pár ale ne tak docela. Ve finále se definitivně rozchází.

Rufus je hudebník a hraje s kapelou. Je to jeho koníček už od mládí a drží se ho dodnes. Dále vlastní gaerii, kde prodával obrazy své bývalé ženy.

Rodina: Dan Humphrey (syn), Jenny Humphrey (dcera),Allison Humphrey (ex-manželka), Lily van der Woodsen (ex-manželka)