Vanessa Abrams

Vanessa Abrams

Sezóny 5 2007 - 2012


Vanessa je Danovou blízkou kamarádkou. Žije v Brooklynu a nemá ráda lidi z Upper East Side, i když se tam často vyskytuje. Miluje filmování.

Vanessa žije se svou starší sestrou Rubyv Brooklynu. Studuje stejně jako Dan soukromou střední. Jsou velmi blízcí přátelé. Její první kluk byl právě Dan a hodně si rozumí. Humphreyovi bere jako svou druhou rodinu a nedá na ně dopustit. Svojí rodinu skoro nevídá, nemá to jednoduché.

Její vášní je filmování. Už na střední škole natáčí tamní život a nakonec studuje film na Newyorské univerzitě. Obdivuje slavné režiséry a sama natáčí dokumenty. V jednom natáčela i vztah Dana a Sereny. Nebo školní představení

Ze začátku si nerozuměla se Serenou, kvůli Danovi nakonec se spřátelili. Nikdy si ale neporozuměla s Blair. Asi také kvůli tomu, že prožila vztah s Natem. Měli se rádi a rozuměli si, ale nakonec se jejich cesty rozdělili. Když se k sobě vrátili už to nebylo takové a lži je od sebe definitivně rozdělili. Prožila i aférku s Chuckem Bassem, se kterým několikrát strávila noc.