Další padouši páté série potvrzeni

Další padouši páté série potvrzeni

5.9.2018 18:27


V průběhu čtyř sezón jsme se v Gothamu seznámili s mladšími verzemi slavných padouchů, jako jsou Joker, Firefly či Mister Freeze. Tvůrci však touží ve své verzi jednoho z nejslavnějších DC měst představit i další zloduchy. O koho se jedná, se dozvíte v článku.


Bane

Dlouhou dobu se o tom spekulovalo, teď to konečně máme černé na bílém. Bane, který se pyšní tím, že Batmana zlomil, se podívá i do Gothamu. Nejprve se o jeho příchodu rozpovídal Robin Lord Taylor, jehož slova následně potvrdil i showrunner Bruno Heller. Pod jakým jménem se Banea dočkáme, je zatím záhadou, jeho výskyt je však vyslyšením modliteb fanoušků.

Bane se konečně valí do Gothamu. Foto: DC Comics


Magpie

Slavná zloduška se zálibou v lesklých předmětech (odtud její přezdívka) si rovněž prožije svůj seriálový debut. I když patrně při jejím dopadení neuvidíme týmovou akci Batmana se Supermanem, dočkáme se snad několika grandiózních vloupaček v jejím podání.

Magpie se objevila v několika animácích. Foto: Cartoon Network

Mother & Orphan

I když se tyto dvě postavy objevily ve finále minulé série, dlouho nebylo jisté, zda se vrátí i ve finální řadě. Nyní však víme, že tato značně nebezpečná dvojice zkříží cesty policii i budoucímu Temnému rytíři. Jakou budou mít identitu?

Jaká je pravá identita Mother & Orphan? Foto: FOX

Man-Bat

Stejně jako předchozí charaktery i Kirk Langstrom debutoval v poslední epizodě čtvrté série. I on se nakonec vrátí do děje v další řadě a jelikož se v tomto případě jedná o velmi populárního záporáka, bude velmi zajímavé sledovat, ke kterému z válčících gangů se nakonec přidá.

Jak Man-Bat zamotá s děním v Gothamu? Foto: FOX

Mutant Leader

Nedávno jsme vám přinesli fotku gangu mutantů, tedy skupiny známé z kultovního komiksu The Dark Knight Returns. Jejich mocný vůdce je posledním potvrzeným nováčkem v plejádě DC padouchů v Gothamu. Střetne se i v seriálu s Batmanem?

Mutanti se objevili i v animáku The Dark Knight Returns. Foto: Warner Bros. Animated


Jít na Gotham | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!