Hudba z epizody Anybody Have a Map?

Hudba z epizody Anybody Have a Map?

30.1.2019 8:51


V sedmé epizodě patnácté řady jsme mohli slyšet dvě písničky od Judith Hill, jež vystupovala s Michaelem Jacksonem, dělala předskokana pro Johna Legenda a Joshe Grobana, a patřila mezi horké favority na vítězství páté řady americké verze The Voice. Natočila dvě alba, to první jí produkoval Prince.


Judith Hill – Upside

Richard se probouzí a čte smsku od Catherine. Maggie s Jacksonem se líbají v posteli. Jacksonovi přijde zpráva, ale on telefon odhodí. Maggie udělá to samé, ale svým telefonem shodí skleničku. Catherine se dívá, jak je jméno Harper nahrazováno jejím jménem za svobodna, ke kterému se vrátila.

Thumbnail Play icon

Tommy Ashby – Solace

Richard je zdrcený, a stejně tak sestry, když jim Richard poví, že Frankie zemřela.


Thumbnail Play icon

Old Sea Brigade – Sinkhole

Maggie a Jackson debatují o svém vztahu. Jackson jí řekne, že truchlí po tom, o co s April a Harriet jako rodina přišli. Maggie se zvedne a odejde.

Thumbnail Play icon

Judith Hill – Better Days

Richard rozmlátí lahve v baru basebalkou a řve na barmana. Ten říká, že přece nikomu neublížil.

Thumbnail Play icon

Lauren Daigle – Rescue

Catherine říká Koracickovi, že potřebuje, aby pro ni vymyslel plán. Poté volá Richardovi, ale ten jí to nebere. Alex se jde podívat na Frankiina syna, o nějž se starají sestry. Jackson sedí sám doma, zatímco Maggie přijde k Meredith domů. Mer volá Richard z vězení.

Thumbnail Play icon

Jít na Grey's Anatomy | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře