Hudba z epizody Flowers Grow Out of My Grave

Hudba z epizody Flowers Grow Out of My Grave

16.1.2019 12:36


Šestá epizoda patnácté řady nám přinesla jednu z nejemotivnějších scén spolu s ikonickým songem. Dejte nám v komentářích vědět, kolikrát už jste si tuto scénu pustili.


Natalie Nicoles – Wild Horses

Miranda se připravuje do práce a Tuck jí povídá o Dni mrtvých. Zola a Angela straší Maggie. Meredith poví Maggie o svém rande a že Teddy dnes plánuje oznámit Owenovi, že s ním čeká dítě. Teddy přijde za Owenem a ten ji pozve dál.

píseň prozatím nevyšla


Nilu – Hummingbird

Amelia, Owen a Teddy se snaží najít Betty. Meredith říká Maggie, že Thatcher umírá. Vejde Jackson a Mer se ho zeptá, co by dělal, kdyby mu umíral otec.

Thumbnail Play icon

Quitapenas – Ya Veran

Meredith si vylévá srdce na rande, mluví o odpouštění, rodičích a smrti.

Thumbnail Play icon

Moonsun – Chasing Cars (Feat. Israel De Corcho)

Flořini rodiče sedí u její postele, zatímco ona spí. Miranda si měří tlak, který má opět vysoký, a píše Benovi, že si musí promluvit. Maggie se dívá na fotografii své matky. Owen ujišťuje Amelii, že Betty není mrtvá. Richard říká na hřbitově Ollie, že nebyl na setkání anonymních alkoholiků, protože by musel myslet na ni a na to, že je pryč. Meredith odchází z nemocnice a po cestě ji zdraví duchové těch, které ztratila – George, Lexie, Doc, její matka Ellis a Mark s Derekem. Scéna s Markem pochází z dříve neviděné, vystřižené scény; scény s Ellis a Docem byly nově natočeny.

Thumbnail Play icon

Co jste říkali na Chasing Cars ve španělštině a duchy? Dokážete si tuto scénu pustit bez toho, aniž byste se rozbrečeli?


Jít na Grey's Anatomy | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře