Hudba z epizody Momma Knows Best

Hudba z epizody Momma Knows Best

15.10.2018 14:36


Konec epizody Momma Knows Best nám přinesl nečekané setkání Jo a Linka, které báječně dokreslila píseň od Valerie Broussard. Její hudbu můžete znát například ze seriálu Lucifer, kde se její písně několikrát objevily, a američtí diváci je slýchávají v reklamách na HBO, Syfy či Foxu.


DeVotchKa – Empty Vessels

Meredith jde Elis pro pití a v kuchyni potká Maggie, která nemůže spát. Přes Mer zjišťuje, jak to má Amelia s Owenem. Amelia se dohaduje s Betty, u které má podezření, že opětovně užívá drogy.

Thumbnail Play icon

Patrick Droney – High Hope

Maggie přichází oznámit Evanovi, že u jeho ženy nastal čas a snaží se ho naposledy přesvědčit, aby dal synovi Maxovi šanci se s matkou rozloučit. DeLuca se nabízí, že Maxe pohlídá. Meredith s Jonem na rande probírají cestování, od kterého se dostanou ke skutečnosti, že Mer je matkou tří dětí.


Thumbnail Play icon

Valerie Broussard – Hold On To Me

Karev přichází informovat pacienta Julia o úspěšné operaci, díky níž má opět zdravé obě plíce. Jo zaslechne u výtahu známý hlas, ve kterém poznává Linka. Maggie je nešťastná kvůli Maxovi, jemuž neřekla o stavu jeho matky a prozrazuje Meredith tajemství o Teddy a jejím těhotenství.

Thumbnail Play icon

Která píseň či scéna se vám nejvíc líbila?

Autor článku: klavesova_zkratka


Jít na Grey's Anatomy | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře