Druhá sezóna očima Nicka

Druhá sezóna očima Nicka

25.2.2013 16:55


V posledním poohlédnutí se podíváme na to, co zajímavého se v první polovině druhé série přihodilo Nickovi.


Hlavní postavě seriálu se toho stalo opravdu dost – shledal se s matkou, přišel o přítelkyni, setkal s novými Weseny, ale hlavně získal nového soupeře.
Shledání s matkou
Nick se po letech shledal s matkou (Kelly), o které si myslel, že je dávno mrtvá. Ta mu řekla něco více o světě Grimm a hlavně mu toho hodně řekla o mincích ze Zakynthosu, které si od něj vzala s tím, že je zlikviduje. Nick ji odvezl na nádraží, odkud se měla vydat na Zakhyntos, kde jedině je mince možné zničit. Kelly však ukradla auto a odjíždí pryč. Také víme, že právě ona zabila matku Adelind.Rozloučení s Juliette
Juliette na začátku sezóny stále ležela v nemocnici a nikdo nevěděl, co s ní je. Na konci první sezóny ji poškrábala kočka, kterou Adelind očarovala tak, aby Juliette na Nicka zapomněla. Ten z toho byl velmi nervózní i v práci, proto se do věci vložil kapitán Renard a s pomocí Adalindiny matky ji probudil z komatu, díky čemuž teď oba trpí vzájemnou posedlostí. Juliette si pomatuje vše kromě Nicka a k tomu se Nickovi svěřila, že něco cítí k jinému muži, nakonec si Nick balí věci a odchází od své přítelkyně k Monroeovi.Spolupráce s Hankem
Již v první sezóně byl Hank svědkem wogy – čili proměny člověka ve Wesena, díky tomu trpěl nespavostí, měl špatné sny a začínal šílet. Nick se rozhodl mu vše vysvětlit a kupodivu to vzal Hank dobře a začal s Nickem spolupracovat.

Nový sok
A nejen v lásce! V poslední epizodě se Nick dozvídá, že Juliette má něco s Renardem. Jak jsme viděli v promu, tak si to v nadcházejících dílech ručně vyříkají. Těšíte se?

Jak dopadne konfrontace mezi Renardem a Nickem? Co všechno se Nick o Renardovi dozví? A co vyvede Adalind?


Jít na Grimm | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře