Tvůrce seriálu David Farr sdílel informace o třetí řadě

Tvůrce seriálu David Farr sdílel informace o třetí řadě

2.2.2021 20:00


Amazon Prime Video okamžitě prodloužil seriál o další řadu ještě před premiérou řady druhé. Lze taky předpokládat, že stejně jako první a druhá řada, bude mít třetí stejný počet epizod, tedy osm. Tvůrce seriálu, výkonný producent a scénárista David Farr se rozpovídal o nadcházející řa­dě.


Fanoušci začali přemýšlet, kdy bude třetí série venku. Tvůrce seriálu, výkonný producent a scénárista David Farr se v rozpovídal o nadcházející řadě v rozhovoru pro Express:

Jsem naprosto nadšený, že mohu dát Hanně třetí sezónu. Když jsme se vydali na tuto cestu, měl jsem v mysli drama, které by vykopalo Hanninu minulost. Pozdvihnout ji zcela novými způsoby a odpověděť na základní otázku, kam by vlastně patřila. Jsem Amazonu a NBCU opravdu vděčný, že jsme schopni v této vizi pokračovat. Jsem také hluboce zavázán herečkám Esme Creed-Miles a Mireille Enos za jejich pokračující odhodlání a obrovský talent, když vezmeme Hannu a Marissu do nového a neprozkoumaného terénu. Bude to vzrušující třetí dějství.


Druhá řada má 93% na Rotten Tomatoes od kritiků a dostala tři nominace na 1st Critics' Choice Super Awards za nejlepší akční seriál a za nejlepší herečky v akční sérii, konkrétně za Esme a Mireille. Produkce třetí řady začala na konci října, takže pokud se začne natáčet brzy, můžeme očekávat třetí sérii nejdříve na podzim tohoto roku.

Těšíte se na třetí řadu?

Foto: Amazon Prime


Jít na Hanna | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!