S01E11: Rôti

S01E11: Rôti

0 6.6.2013 2 320 000 44 minut


Doktor Gideon je převážen k soudu, kde se by se měl zodpovídat za vraždu sestry. Ještě před odjezdem slíbí svému psychiatrovi, že ho zabije. Poté se Gideonovi podaří uprchnout.

Doktor Gideon začne vraždit všechny terapeuty, kteří o něm kdykoliv cokoliv napsali, využije také Freddie Lounds, o které ví, že Chasepeacký rozparovač čte její blog, aby mu poslal zprávu a vylákal ho.

Hannibal však moc dobře ví, o co se Gideon snaží a tak napodobí Gideonovu vraždu a své oběti uřízne ruku. Will správně pochopí, že tuhle oběť zabil Chasepeacký rozparovač a dává policii zprávu, kde najdou Gideona – tam, kde Jack naposledy našel ruku.

BAU se tedy vydává k opuštěné hvězdárně, Will má zůstat v autě, ale nakonec jde také ven, díky svým halucinacím najde Gideona,ale místo Gideona vidí Gerreta Jacoba Hobbse a rozhodne se s ním jet za Hannibalem.

U Hannibala Will dostane šok, který Hannibal využije k tomu, aby Gideonovi řekl, kde bydlí Alana, když se Will probere z šoku, Hannibal mu řekne, že musí jet za Alanou, že může být v nebezpečí, ať tady Will počká. Will sebere ze stolu klíčky od auta a zbraň a jede k Alaně.

Před jejím domem stojí Gideon, Will však stále vidí Gerreta Jacoba Hobbse a aby se ho zbavil, tak jej zastřelí.


Thumbnail Play icon


  • sedlo03
    sedlo03 9.6.2013 | 22:56:30

    Opravdu čím dál tím větší psycho

  • Kothy
    Kothy 9.6.2013 | 22:08:46

    Zacina to byt cim dal vetsi psycho…


Hannibal

Will Graham je velmi nadaný tvůrce profilů zločinců, který je společně s FBI na stopě jednomu sériovému vrahovi.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | NBC | 44 minut
žánr
Detektivní, Hororový, Thriller
hrají
Hugh Dancy (Will Graham), Raúl Esparza (Dr. Frederick Chilton), Gillian Anderson (Dr. Bedelia Du Maurier), Kacey Rohl (Abigail Hobbsová), Lara Jean Chorostecki (Freddie Loundsová), Caroline Dhavernas (Dr. Alana Bloomová), Mads Mikkelsen (Dr. Hannibal Lecter), Laurence Fishburne (Jack Crawford), Hettienne Park (Beverly Katzová), Katharine Isabelle (Margot Verger)