Přišel čas vrátit do role Grindelwalda Colina Farrella, aby zachránil sérii?

Přišel čas vrátit do role Grindelwalda Colina Farrella, aby zachránil sérii?

9.11.2020 8:00


Gellert Grindelwald je a dále měl být jednou z nejdůležitějších postav Fantastických zvířat. Jenže nyní postava přišla o herce Johnnyho Deppa a hledá se náhrada. Studio by ovšem mohlo udělat krok zpátky a znovu najmout Colina Farrella, který si Grindelwalda de facto už zahrál.


Asi si všichni vzpomínáme na první díl s názvemFantas­tická zvířata a kde je najít, kde jsme se setkali s bystrozorem Percivalem Gravesem z americké KOKUSY. V závěru filmu ovšem bylo odhaleno, že se ve skutečnosti jedná o hledaného Gellerta Grindelwalda, který používal mnoholičný lektvar a za Percivala se pouze vydával. Gravese/Grindel­walda si tehdy zahrál Colin Farrell a jednalo se o opravdu výbornou volbu. Pravá tvář Grindelwalda ovšem měla podobu Johnnyho Deppa.

Pamětníci si možná vzpomínají, že zpočátku Johnny Depp většině fanoušků do role nejnebezpečnějšího čaroděje na světě nesedl, diváci volali opět po Farrellovi a chtěli, aby Grindelwalda hrál i nadále. Nicméně po nějakém čase prach usedl a fanoušci si zvykli. Depp ve druhém díle dokázal, že je pro Grindelwalda skvělou volbou a následně se i na Colina Farrella zapomnělo.


(Bude mít Colin Farrell chuť vrátit se do série, když ho studio osloví? Foto: Warner Brothers)

Nyní je ale Depp ze hry a studio rychle hledá náhradu. Fanoušci ovšem mají jasno. Než aby se objevil další nový herec, tak proč rovnou nezkusit ostříleného Colina Farrella, který si roli už jednou zahrál? Ostatně kouzelnicky by to šlo nějak vysvětlit, od toho už je tu J. K. Rowlingová a nově i scénárista Steve Kloves. Studio by tak zabilo dvě mouchy jednou ranou.

Navíc má studio Warner Brothers má s Colinem Farrellem velice dobré vztahy. Herec pro něj aktuálně natáčí snímek The Batman, a tak by se první vyjednávání mohla odehrát co nejdříve. Natáčení třetích Fantastických zvířat ostatně právě probíhá, takže náhradu za Deppa studio musí najít velice rychle. Na druhou stranu studio odsunulo premiéru třetího filmu z prosince 2021 na léto 2022. Ovšem za to dost možná může pandemická situace spojená s nemocí Covid-19 a obecný nezájem o kina, s Deppem to zřejmě nemá nic společného.

Colin Farrell tehdy v roce 2016 prohlásil, že od začátku věděl, že se objeví pouze v jednom filmu. Také podepsal smlouvu pouze na jeden díl. I když si natáčení užil, bral ztvárnění Gravese jako uzavřenou kapitolu z kouzelnického světa. Někdy ale kouzelnický svět není hotový s vámi. Než tedy pracně hledat nového herce, kterého by si fanoušci museli dlouhá léta zamilovávat, sáhnutí po Farrellovi by bylo výbornou volbou.

Mělo by studio Warner Brothers oslovit Colina Farrella, aby se do role vrátil?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Harry Potter | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!