Percival Graves

Percival Graves

Colin Farrell Sezóny 1 2016 - 2016


Člen ústavu amerických kouzelníků, jehož ambice jsou až tajemně záhadné.

Základní informace:

Celé jméno: Percival Graves
Datum narození: Před rokem 1886
Místo narození: ?
Čarodějnická krev: Čistá nebo poloviční
Škola: ?
Pracovní postavení: Ředitel kouzelnické bezpečnosti

Filmy

Percival Graves je…

Percivala hůlka

Pořadí Materiál Jádro Délka Výrobce
1. Neznámý Chlup Wampuské kočky Neznámá Johannes Jonker

Ne zas tak skutečný bystrozor

Percival Graves je členem ústavu amerických kouzelníků KOKUSA. Percival tu pracuje na vysoké pozici, je totiž ředitelem kouzelnické bezpečnosti. Zároveň je velmi respektovaným bystrozorem, který všechno řeší s chladnou hlavou. Prezidentka Seraphina Picquery na něj velmi spoléhá.

V New Yorku se objeví nová hrozba, která demoluje budovy a ulice. Percival tuto anomálii začne vyšetřovat. Během vyšetřování pravidelně navštěvuje Credence Holokosta, po kterém chce najít tu velkou sílu, která demoluje New York.

Percival odhalí, že právě Credence má v sobě obscurus, který ohrožuje město, a proto se ho snaží získat na svou stranu. V obscuru vidí něco, co by se mělo využít. Americké ministerstvo v tom však vidí hrozbu, která se musí zažehnat, a proto ho poté, co najdou Credence, zničí.

Když je Credence mrtvý, tak se ministerstvo obrátí na Percivala, kterého zajme za to, co chtěl s obscurem udělat. Mlok na něj sešle zaklínadlo, díky kterému zjistíme, že Percivalovu identitu převzal čaroděj Gellert Grindelwald. Kvůli tomu tak nevíme, zda je skutečný Percival ještě živý.

Foto: Warner Bros.