S01E09: The Pirate & The Practice

S01E09: The Pirate & The Practice

CZ 28.11.2011 1 900 000 43 minut


V Bluebell se chystá tradiční Prknovzdání. Zoe plánuje jet za matkou do New Yorku na Den díkůvzdání, dokud se nedozví, že potřebuje ještě pár dalších pacientů, aby si udržela svoji polovinu praxe a Brick tak nemohl odkoupit její půlku. Georgovi rodiče se snaží naplánovat Georgovo vystěhování z Bluebell tím, že mu dají lukrativní práci v advokátní kanceláři. Lavon povzbuzuje Wadea, aby vajádřil své city.


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Tim Matheson (Brick Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Scott Porter (George Tucker), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Jaime King (Lemon Breeland), Laura Bell Bundy (Shelby), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries)