S01E10: Hairdos & Holidays

S01E10: Hairdos & Holidays

CZ 5.12.2011 1 810 000 42 minut


V Bluebell nastal vánoční čas a Zoe povzbuzuje Rose, aby se zúčastnila soutěže krásy a stala se tak konkurentkou Magnolie, kterou připravuje Lemon na vítězství, aby mohla pokračovat v rodinné tradici. Nastává soupeření mezi Zoe a Lemon. Mezitím jsou Wade a George zatčeni za nelegální kácení stromu, který měl stát na náměstí v Bluebell. Lemon vzpomíná na svůj vztah s matkou, která odešla na Štědrý den bez toho, aniž by řekla jediné slovo.


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Tim Matheson (Brick Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Scott Porter (George Tucker), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Jaime King (Lemon Breeland), Laura Bell Bundy (Shelby), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries)