S01E11: Hell's Belles

S01E11: Hell's Belles

CZ 23.1.2012 1 230 000 43 minut


Zoe zjistí, že ženy v její rodině navštěvovaly spolek Belle, proto se rozhodne připojit k tomuto spolku pod vedením Lemon, aby zjistila něco více o historii svojí rodiny. Lemon se však snaží udělat vše proto, aby se Zoe nestala členkou. Lavonův milostný život je v troskách poté, co byl na schůzce s Didi, která žije v iluzi, že ji Lavon miluje a chce si ji vzít. George se snaží přesvědčit Wadea, aby zastavil svého otce před prodáním majetku.


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Tim Matheson (Brick Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Scott Porter (George Tucker), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Jaime King (Lemon Breeland), Laura Bell Bundy (Shelby), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries)