S01E13: Sweetie Pies & Sweaty Palms

S01E13: Sweetie Pies & Sweaty Palms

CZ 6.2.2012 1 520 000 43 minut


V Bluebell nastává čas tance. George plánuje romantický večer s Lemon, ale jeho plán nevyjde, protože se Lemon snaží najít rande pro otce na tanec v naději, že přestane truchlit po svojí manželce a pomůže mu to jít dál. Zoe z počátku odmítá pozvání na ples od Judsona, ale změní názor, když Wade zmanipuluje Judsona a Zoe, aby šli. Lavon je šokován, když spatří Didi s jiným mužem, o kterém zjistí, že je její bývalý přítel. Lemon se zhroutí, když její otec přijde domů sám. Řekne svému otci, aby se přenesl přes ztrátu manželky, protože se nevrátí a nakonec odhalí, že její matka žije v nedalekém městečku s novou rodinou. Judson se rozejde se Zoe, protože vidí chemii mezi ní a Wadem. Didi a Lavon se usmíří a Didi najde fotku Lavona a Lemon v Lavonově stole.


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Tim Matheson (Brick Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Scott Porter (George Tucker), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Jaime King (Lemon Breeland), Laura Bell Bundy (Shelby), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries)