S01E14: Aliens & Aliases

S01E14: Aliens & Aliases

CZ 13.2.2012 1 640 000 43 minut


Lavon požádá Zoe, aby mu pomohla zjistit, proč se mu Didi vyhýbá, ale když Zoe odhalí šokující důvod, že Lavon měl romantický vztah s Lemon a pořád po ní prahne, tak si Zoe není jistá, jak s touto informací naložit. Mezitím Wade přesvědčí Lemon, aby se oblékla jako Joelle, aby přesvědčil žárlivého ex-přítele Joelle, že vlastně Joelle a Wadea spolu neviděl. George přijde pro radu za Zoe, zda je možné lékařské vysvětlení pro chování jednoho z jeho klientů.


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Tim Matheson (Brick Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Scott Porter (George Tucker), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Jaime King (Lemon Breeland), Laura Bell Bundy (Shelby), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries)