S01E17: Heart to Hart

S01E17: Heart to Hart

CZ 9.4.2012 1 200 000 42 minut


Zoe se rozhodne chovat chladně a rezervovaně, když její otec Dr. Ethan Hart přijede, aby operoval Georgova otce, ale je to obtížně, protože to vypadá, že ji otec rád vidí. Bohužel se zdá, že on chce čistě přátelský vztah zatímco ona stále prahne po otci. Mezitím se Lemon rozhodne spřátelit se Zoe, aby zabránila odhalení aféry s Lavonem. Wade objeví svoje nadání pro míchání koktejlů.


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Tim Matheson (Brick Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Scott Porter (George Tucker), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Jaime King (Lemon Breeland), Laura Bell Bundy (Shelby), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries)