S01E20: The Race & the Relationship

S01E20: The Race & the Relationship

CZ 30.4.2012 1 390 000 43 minut


Je čas na každoroční závod v Blubell. Wade se zapsal a doufá, že vyhraje 5 000 dolarů. Po zranění Lavonova kotníku Wade požádá Zoe, aby se stala jeho týmovým partnerem. Zoe souhlasí, ale má postranní motiv a to, dostat se blíž k Georgovi. Frederick Dean pozve Rose na rande. George soutěží s Lemon.


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Tim Matheson (Brick Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Scott Porter (George Tucker), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Jaime King (Lemon Breeland), Laura Bell Bundy (Shelby), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries)