S01E21: Disaster Drills & Departures

S01E21: Disaster Drills & Departures

CZ 7.5.2012 1 370 000 43 minut


Zoe, a skoro všichni ostatní, viní sebe samu za to, že považovala symptomy Rose za zamilovanost. Rose je hospitalizována. Po povzbuzování od Lavona, Wade uvažuje o otevření svého vlastního baru v Bluebell. Mezitím Lemon plánuje romantickou noc pro George a doufá, že se jejich vztah (a svatba) vrátí zpět do starých kolejí. Zoeyn otec Ethan se vrací do Bluebell a a Zoe uvažuje, že nadobro městečko opustí.


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Tim Matheson (Brick Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Scott Porter (George Tucker), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Jaime King (Lemon Breeland), Laura Bell Bundy (Shelby), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries)