Bluebellské webovky

Bluebellské webovky

14.8.2014 19:45


Protože Bluebell není skutečné město a my ho nemůžeme navštívit, rozhodla se televize CW městu založit vlastní webovou stránku, kde můžeme do městečka alespoň částečně proniknout. Pro další informace se stačí podívat do článku, který snad ukojí vaši zvědavost.


Někteří z vás již jistě znají webovou stránku, kterou spravuje televize CW. Na této stránce najdeme i odkaz na webové stránky Bluebell, kde si můžeme přečíst například něco o historii Bluebell, nebo můžeme najet na blogy, kde přispívají svými články místní obyvatelé. Mimo to zde najdeme i kalendář akcí a také se dozvíme, které zvířátko je v určitý týden v Bluebell nejoblíbenější. To vše a ještě více najdeme na velmi realistických webových stránkách městečka.

Oficiální stránky naleznete zde: Bluebell


Pro začátek jsme pro vás přeložili prohlášení bluebellského starosty Lavona Hayese, které je na úvodní stránce webu.

Starostovo prohlášení:

Vítejte na webových stránkách Bluebell.

Děkujeme za návštěvu!

Před mnoha lety Cyrus Lavinius Jeremiah Jones založil Bluebell, které je umístěno v překrásném státě Alabama. Zde jsme hrdí na svoji úzce spjatou komunitu, která je oddaná poskytovat místním obyvatelům jen to absolutně nejlepší, co se týče bydlení po jižansku. Od průvodu, kde se připomíná založení Bluebell, až po každoroční soutěž ve vaření, je Bluebell typické městečko, které má srdce ze zlata.

Jako bývalý NFL hráč, Lavon Hayes ví, jak tvrdě je potřeba hrát, aby dosáhl vítězství. A tohle je to, co ho dělá vysoce efektivním a spolehlivým starostou Bluebell. Lavon Hayes bere svoji práci vážně a miluje ji. Je hrdý na to, že může Bluebell nazvat svým domovem, stejně jako ostatní obyvatelé, kteří jsou jeho sousedy.

Prosím, podívejte se na stránky a uvidíte, co všechno může naše báječně město nabídnout. Lavon Hayes vám zaručí, že nebudete zklamáni.

S pozdravem,

Lavon Hayes


Jít na Hart of Dixie | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře