Rekapitulace epizody 4x02 - The Curling Iron

Rekapitulace epizody 4x02 - The Curling Iron

20.1.2015 19:00


Když se rozhodnete, že si necháte kulmu, je to opravdu velké rozhodnutí, avšak my přece nemluvíme o kulmě, že?


Jistěže nemluvíme o kulmách, ale o dětech. Zoe Hart použila ve druhém díle „kulmu“ jako krycí jméno, když mluvila o dítěti, které čeká s Wadem. Ale nebyla to nejspíš ta nejlepší metafora.

V tomhle díle to vypadalo, že Wade opravdu potřebuje nějakou tu dobrou radu od Lemon, která je přeci expert na věci ohledně lásky. Zoe byla velmi nejistá ohledně toho, jak to bude dál s Wadem a jeho dítětem. Ještěže se Zoe rozhodla to Wadeovi říct na konci epizody, protože protahování by tomu určitě neprospělo, nemluvě o tom, že má seriál tuhle sezónu jen deset epizod.


Díky „kulmě“ si Zoe s Rose opravdu pěkně povykládaly a Rose pochopila, že se zde nebaví o kulmě a popostrčila Zoe v její nerozhodnosti o tom, říci tu novinku Wadeovi. Zoe se totiž opravdu chovala trochu víc potrhle než normálně, díky tomu byla epizoda naplněna opravdu vtipnými scénami.

Chudák Wade však nevěděl, proč se Zoe chová tak podivně a chtěl tomu přijít na kloub. Vždy totiž řekl něco špatně a ve špatnou dobu. Bylo opravdu hezké, když se Zoe svěřil se svými plány, že bude brát jejich vtah hezky pomalu, ale to však v tomto případě nepřipadá v úvahu. Vypadá to tedy, že se Zoe chce obejít bez Wadea a zvládnout vše sama.

Když se však Zoe rozhodne Wadeovi říct, že čeká jeho dítě, on to bere jako vtip a začne se smát. Po pár sekundách však zvážní, protože se Zoe nesměje, a začne to zpracovávat. Než však mohl nějak zareagovat, tak se Zoe vytratila. Byl zjevně v šoku, ale nejspíš se brzo vzchopí a bude se činit. To, že čeká Zoe jeho dítě je nejspíš to poslední, co by si teď přál, ale Zoe je na tom úplně stejně.

Teď přistupme k těm méně dramatickým scénám. GeorgeLavonem se rozhodli hodit za hlavu jejich spory a spojili svoje síly, aby odhalili Henryho. Bohužel tak nechtěně zničili Lemon šanci dostat peníze od babičky Bettie, které tak moc potřebovala. Lemon si však určitě zase nějak poradí a peníze získá jiným způsobem. Během let totiž udělala velké pokroky a stala se dospělou a hlavně nezávislou ženou. Doufejme, že se teď znovu nerozběhne válka mezi Georgem a Lavonem o Lemon a nebude se zde řešit další milostný trojúhelník.

Je opravdu hezké, jak se Lemon se Zoe spřátelily. To jsme také mohli vidět v dojemné scéně, kde jí spolu s Annabeth poskytla oporu. Lemon dokáže být pěkně namyšlená a zlá, ale ať už si to přizná nebo ne, tak Zoe obdivuje. A když už jsme u těch Breelandů, tak Brickovo tajemství nakonec nebyla katastrofa, jak celou dobu předpokládal. Jeho matka si totiž Shelby ihned oblíbila. A světe div se, nebyla to Annabeth, kdo vyzradil nějaké tajemství, ta totiž zvládla vše udržet a náležitě to pak oslavila.

Dějové linky se v této sérii budou muset odehrávat opravdu rychle, a když mají dostat všechny postavy na konci série svoje šťastné konce, nejspíš se nebudou věci jen tak natahovat. Proto můžeme čekat, že se přihodí hodně věcí za krátký čas.

Jaké jsou vaše názory na druhou epizodu, byla podle vašeho očekávání? Myslíte si, že Zoe řekla Wadeovi o dítěti v tu správnou chvíli, nebo mu to měla říct jinak a jindy? Měla by Lemon zůstat pořád báječná, ale sama? Podělte se s námi o vaše názory.

Foto: CW


Jít na Hart of Dixie | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!