Rekapitulace epizody 4x06 - Alabama Boys

Rekapitulace epizody 4x06 - Alabama Boys

27.2.2015 20:41


Ještě předtím, než bude odvysílán sedmý díl, se společně podívejme, co nového se stalo v poslední epizodě. Wade se Zoe zjistili pohlaví miminka a Brick měl nečekanou návštěvu. Pojďme si tedy shrnout, co nového se nám v Bluebell přihodilo.


Většinou bereme všechno popořádku, ale dnes se na to podíváme od konce. Díl byl totiž zakončen opravdu nečekanou scénou. Tedy pro Lemon nečekaným výjevem, jelikož spatřila svého otce, jak si povídá s její dávno ztracenou matkou. Tohle byl pro ni trochu šok. Tento fakt Lemon nejspíš hodně zaměstná, to znamená, že nemůžeme čekat, že se hned vrhne Lavonovi do náruče a svěří se mu s city, které k němu chová. Plány se totiž mění.

Všichni jsme tak dlouho čekali, až se konečně Lemon rozhodne říci Lavonovi, jak se ohledně něho skutečně cítí, ale určitě jsme také zvědaví, jak to doopravdy bylo s její matkou. Protože to, že odešla, ovlivnilo Lemonin život určitě víc, než si sama uvědomuje. Co si myslíte, že bude to první, co Lemon řekne své matce Alice? Rozhodně bude zajímavé pozorovat tuto dějovou linku, která nám jistě přinese chybějící informace o rodině Breelandů.


Nečekané setkání bude hlavně zajímavé pro Bricka, který toho chtěl Alice jistě spoustu říct za ty roky, co se neviděli. Nikdy však neměli šanci si popovídat, proto se jen můžeme těšit, jakým směrem se tato dějová linka bude ubírat.

(Lemon si povídá s Magnolií při večeři. Foto: The CW)

Avšak dost už té dramatičnosti, pojďme se podívat na něco veselejšího. Annabeth dala své svolení Lemon, že může jít za Lavonem a být šťastná. Rozhodla se tak proto, že sama začala cítit něco k Georgeovi, a tak mohla konečně Lavona nechat jít. Myslíte si, že je tedy dobře, že se AB rozhodla pro George i přesto, že za tím vlastně stojí Lemon, když se je násilím snažila dát dohromady?

Scény, ve kterých jsou George s Annabeth spolu jsou velmi příjemné a zábavné. V těchto žertovných scénách budou tvůrci s největší pravděpodobností pokračovat, protože všichni máme rádi takové scény. V dalším díle nás totiž čeká dobrodružství, ve kterém jistě bude vtipných scén mezi těmi dvěma požehnaně. Takto se nám může krásně uzavřít milostný trojúhelník mezi Lemon, AB a Lavonem a všichni zůstanou přáteli.

A je tu samozřejmě ta velká novina. ZoeWadem budou mít alabamského chlapečka! Zoe samozřejmě zpanikařila, když se dověděla, že bude vychovávat malého rošťáka, jakým byl Wade, když byl malý. Ukázalo se však, že Wade byl touto informací také trochu zděšen. V Rammer Jammer se ukázal výrostek, který mu až příliš připomínal jeho samotného. Když se na něj tak koukal, pomyslel si, že bude někoho takového vychovávat, a to ho trochu naplnilo hrůzou.

(Brick se svěřuje Zoe. Foto: The CW)

Zoe a Wade však můžou trochu panikařit, protože ani jeden z nich neměl příkladné rodiče. Budou však spolu pracovat jako tým a to je udělá opravdu dobrými rodiči. Jejich chlapeček bude vyrůstat v krásném prostředí, kde ho zahnou všichni láskou.

Takže, co si myslíte o této epizodě? Jste rádi, že bude mít Wade se Zoe chlapečka a ne holčičku, jak Zoe předpokládala? Jsou Annabeth a George dobrou dvojicí? Postaví se Lemon svojí matce? Dejte nám vědět v komentářích, co si o tom všem myslíte.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic

Foto: CW


Jít na Hart of Dixie | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!