Rekapitulace epizody 4x07 - The Butterstick Tab

Rekapitulace epizody 4x07 - The Butterstick Tab

6.3.2015 18:45


Máme tu další díl a s ním i další rekapitulaci. Pojďme se společně podívat, co všechno se přihodilo v sedmém díle. Lemon se tváří v tvář setkala se svojí matkou, zatímco Zoe zatočila s Wadeovým flirtováním.


Sedmá epizoda byla hlavně pro Lemon velmi citově náročná. Byl to pro ni skutečně náročný týden, protože se musela setkat s ženou, která ji opustila. Díky tomu však poznala svoji nevlastní sestru. A ještě něco se přihodilo, konečně je s Lavonem na stejné vlně.

Jak se ukázalo, Lemon se na Bricka nenaštvala, což je velice dobře, protože jejich vztah je opravdu nádherný a byla by škoda, kdyby se pokazil. Brick pro svoje milované dcery udělal už opravdu mnoho. Vždy se snažil, aby se jeho holčičky necítily ochuzené o to, že vyrůstají bez matky, a splnil jim vše, co jim na očích viděl.


(Scarlett, Magnolia a Lemon si užívají společný den; FOTO: The CW)

Odchod matky je však pro každého velmi náročný. Když se Lemon setkala s Alice, neměla v plánu jí odpustit, co provedla. Chtěla, aby věděla, jaké to je vyrůstat bez matky a cítit se opuštěně. I přes Aliciny prosby se zdá, že s ní Lemon nechce mít nic společného, anebo si jen vyslechnout všechny ty výmluvy, proč je před lety opustila.

Avšak z toho všeho vzešlo něco dobrého. Magnolia s Lemon se rozhodly více poznat svoji nevlastní sestru Scarlett. Scarlett je opravdu milá holčička, jejíž svět je v této chvíli zahlcen mnoha novými informacemi o matčině minulosti. Lemon se tedy rozhodla s ní více seznámit a pomoci jí, protože ví, co právě prožívá.

Shelby nám ukázala, že se opravdu velmi snažila, aby ji Lemon s Magnolií měly rády. Rozhovor, který vedla s Magnolií, byl velmi upřímný a vyspělý. Shelby bude mít děvčata ráda, i když jí to budou někdy dělat opravdu těžké. Jsou přeci součástí Bricka, kterého miluje.

(Zoe s Lavonem a Wadem v Rammer Jammer; FOTO: The CW)

AnnabethGeorgem byli na svém prvním rande, oba samozřejmě vypadali roztomile jako vždycky. Oba dva dostali povolení od svých ex spolu randit a to je přeci skvělá zpráva, když teď víme, že spolu můžou být Lavon s Lemon. Lavon ví, co se v rodině Breelandů právě odehrává a je velmi chápavý. Určitě měl radost z toho, když se dozvěděl, že Lemon mířila za ním, říct mu, že dostala od Annabeth požehnání.

A co Zoe a její pokusy o Wadeovo ne-flirtování? Určitě měla čekat, že flirtování je Wadeova přirozená součást a jen tak nezmizí. Vypadalo to tak, že si Zoe nikdy nevšimla, jak s ženami mluví a všimla si toho až teď. Wadeovo flirtování však bylo velmi nevinné. Zoe opravdu velmi miluje, takže by pro ni udělal cokoli, než aby ji ztratil.

Teď zpátky k vám. Co si myslíte o poslední epizodě? Myslíte si, že by Lemon měla své matce odpustit? Jak si myslíte, že se bude jejich vztah vyvíjet? Dejte nám vědět v komentářích.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic.

Foto: CW


Jít na Hart of Dixie | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře