Rekapitulace epizody 4x09 - End of Days

Rekapitulace epizody 4x09 - End of Days

25.3.2015 21:15


Je tu konec Bluebell, tak jak jej známe, anebo ne? Městečko Bluebell nakonec nezažilo svůj poslední den, jak bylo Annabeth prorokováno ve snu. To však nikoho nezastavilo a všichni si užívali, jakoby to byl opravdu jejich poslední den, který měli prožít.


Celý díl začíná snem, který se zdál Annabeth. Následující den se Annabeth svěřila Crickett, která tento sen začala brát opravdu vážně a v celém městě tak později rozšířila paniku. Tento chaos, který způsobila, se stával ještě větším chaosem pokaždé, když se objevilo další znamení, které bylo zmíněno ve snu. Lidé se po celém městečku chovali jako utržení ze řetězu. Nakonec to skončilo tak, že se všichni shromáždili na náměstí a společně oslavovali poslední den a čekali na konec světa. Všimli jste si, že tam byly i lamy?

Pojďme se teď zaměřit na George, který dostal nabídku od Pamely, aby se stal jejím manažerem. Tato příležitost George zavede mimo k Bluebell a on tak bude muset kvůli práci opustit místo, kde vyrůstal a žil. Nesmíme však zapomenout, že jednu dobu žil v New Yorku, kde se chtěl odpoutat od nudného života. Je jasné, že všechno nové, co se mu postaví do cesty, hravě zvládne.


(Společné jídlo u Lavona doma; FOTO: The CW)

Annabeth je ta nejlepší přítelkyně na světě, protože George plně podporuje. Bez sebemenšího zaváhání ho povzbuzuje, aby si šel za svými sny. Uvidíme, jak se bude jejich vztah na dálku vyvíjet, možná se Annabeth přestěhuje do Nashvillu, aby mohla být s ním, a dokončí zdravotnickou školu tam.

Wade byl velice překvapený, když zjistil, že Zoe nevěří v manželství. Tohle je však pochopitelné, když víme, jak dopadlo manželství jejích rodičů. Přesto bylo těžké ignorovat, jak byl Wade sladký. Byl raněný a překvapený, když zjistil, že si ho Zoe nechce vzít. Nakonec to byl Gorege, který pomohl Zoe. Ta si totiž pak s jeho pomocí uvědomila, že si Wadea opravdu chce vzít.

(Lemon s Annabeth míří zpět do Bluebell; FOTO: The CW)

Společný výlet do New Orleans byl celý v přátelském duchu. Zoe s Georgem toho stihli opravdu hodně probrat. Zoe se dověděla, odkud Wade vlastně pochází a proč je pro něj manželství tak důležité. Kdo jiný by jí to vysvětlil líp než Wadeův nejlepší přítel. Škoda, že žádost o ruku, kterou Zoe naplánovala, se nakonec neuskutečnila. Myslíte si, že se Lavon nakonec svěří Lemon, že to bylo vyznání od Zoe pro Wadea?

Když si Lemon myslela, že ji Lavon žádá o ruku, jeho výraz byl k nezaplacení. Jakmile však viděl, jak je Lemon šťastná, nechtěl to pokazit a přivlastnil si toto romantické gesto, které Zoe zanechala pro Wadea. Je škoda, že jsme neviděli, jak Zoe žádá Wadea o ruku. Takže teď se můžeme těšit na svatbu. Máme se však těšit na dvojitou svatbu?

Co si vy myslíte o této epizodě? Byli jste překvapení, když se tu trochu zamíchala žádost o ruku? Chcete vidět, jak se Zoe a Wade berou? Co si myslíte, že se všechno stane ve finále?

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic.

Foto: CW


Jít na Hart of Dixie | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!