Hart of Dixie

Hart of Dixie


Hart of Dixie je komediální seriál, který se začal vysílat v září roku 2011 na stanici CW. Za tvorbou seriálu stojí Leila Gerstein. Seriál vypráví o doktorce Zoe Hart, kterou hraje Rachel Bilson.

Newyorčanka, doktorka Zoe Hart, měla svůj život perfektně naplánovaný. Vše se změnilo, když nedostala práci, kterou si vysnila a rozhodla se odejít na praxi, do malého městečka Bluebell v Alabamě, která jí byla nabídnuta před pár lety doktorem Wilkesem. Na místě se Zoe dozvídá, že doktor zemřel před čtyřmi měsíci a odkázal jí svoji polovinu lékařské praxe ve městě. Sdílí ji s místním doktorem Brickem Breelandem, který z toho není zrovna dvakrát nadšený.

(Zleva: George, Lemon, Zoe, Wade a Lavon; Foto: CW)

Zoe rychle zjistí, že slavná jižanská pohostinnost není tak pohostinná. Brickova dcera Lemon je jižanská kráska, která je na Zoe velice nepříjemná. Jediným přítelem, koho zde Zoe má je bývalý fotbalista a starosta městečka Bluebell, Lavon Hayes. Ve městě se také nachází Wade Kinsella, který bydlí vedle Zoe a je to takový místní sukničkář, a dále je tu George Tucker, který je zasnoubený s Lemon, ale co se ve městě objeví Zoe, začíná se chovat více jako Newyorčan i on.

Zoe si v městečku připadá opravdu přehlížená, a tak se rozhodne nečekaně navštívit svou matku v New Yorku, tato návštěva však jen způsobí, že se Zoe rozhodne na nějakou dobu do Bluebell odstěhovat. Brzy objeví kouzla tohoto malého městečka a nadevše si ho zamiluje.

Seriál se vysílal do března roku 2015, kdy skončil čtvrtou sérií.loading…