Zoe Hart

Zoe Hart

Rachel Bilson Sezóny 4 2011 - 2015


Mladá žena, která má svůj život naplánovaný snad od narození. Chce se stát úspěšnou doktorkou.

Zoe Hart je mladá žena, která má svůj život naplánovaný. Už od malička se chce stát jedním z nejvyšších chirurgů a jít tak ve stopách svého drahého, ale velmi zaneprázdněného otce. To znamená, že Zoe navštěvuje všechny správné školy, kde má skvělé známky a absolvuje lékařskou fakultu, kde má závěrečný projev.

Po projevu je oslovena tajemným a laskavým starším mužem, který jí nabízí lékařskou praxi v malém městečku v Alabamě. Zoe muži vysvětlí, že má namířeno do New Yorku, kde se stane kardiochirurgem. Zoe tedy odjede do New Yorku, kde pobývá ve velké nemocnici, ale o pár let později nedostane vysněnou práci, jelikož by byla srdeční chirurg bez „srdce“. Zoe je doporučeno strávit rok jako praktická lékařka, aby se sblížila s pacienty, před opětovným žádáním o tuto pozici.

Její sen je dočasně pozastaven a Zoe neochotně přijímá práci v Alabamě. V průběhu let jí starý doktor pořád posílal pohledy z Bluebell, a tak se rozhodne nabídky konečně využít a podlehne kouzlu malého městečka a jeho lidem.

Foto: CW