Stanice Hulu nabídla první informace k produkci seriálu Helstrom

Stanice Hulu nabídla první informace k produkci seriálu Helstrom

28.1.2020 20:00


O Marvel seriálu Helstrom toho kromě castingu a místa natáčení zatím nebylo moc řečeno. Mluvčí stanice Craig Erwich se nyní k seriálu konečně vyjádřil a nešetřil chválou prvních epizod. Co jsme se vůbec dozvěděli?


Seriál Helstrom bude patrně posledním seriálem zapadajícím do MCU, který nebude vysílán na nové streamovací službě Disney+. Mluvčí stanice Hulu Craig Erwich nedávno k seriálu podal první aktualizaci, kdy sdělil své nadšení z prvních čtyř epizod, které jsou již hotové. Jeho názor na seriál je samozřejmě velmi pozitivní, což se zatím jeví jako dobrá zpráva. Erwich se vyjádřil následovně:

Jsme zrovna v produkci Helstromu. Již jsem měl možnost vidět první čtyři epizody a jsem z toho velmi nadšený. Ve světě Marvelu je to rozhodně něco jiného, hlavně kvůli tomu, že jde o horor. Je to vážně unikátní přístup k hororovému seriálu, který má ve svém středu také unikátní rodinnou situaci.


Již letos se nám představí komiksové děti samotného Ďábla. Foto: Marvel

Jistě si vybavujete, že na Hulu byl předtím odvysílán MCU seriál Runaways a původně zde měl vzniknout také Ghost Rider. Ten byl ale zrušen, a i když nyní Hulu z většiny patří Disneymu, tak zde Marvel svou produkci pomalu ruší. Nedávno bylo také potvrzeno, že zde neuvidíme ani připravované Marvel animáky, tedy až na M.O.D.O.K.a, jehož produkci zatím nikdo nezastavil.

Těšíte se na seriál Helstrom?

Zdroj: Comicbook


Jít na Helstrom | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře