Aimee Garcia

Aimee Garcia

28.11.1978 45 let

Celé jméno: Aimee Garcia
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Známé projekty: Dexter, LuciferTrauma

Matka Aimee je Mexičanka a její otec pochází z portorického San Juanu. Aimee se ve dvaceti se pustila do hraní a za svou skoro dvacetiletou kariéru má za sebou poměrně dost filmových i televizních rolí. Z těch filmových jmenujme Jae Kim v posledním RoboCopovi (2014), Suzy Winters v komediální krimi Graduation (2007) a drama Sister Cities (2016).

Aimee je seriálová matadorka, kterou spousta diváků objevila až v Dexterovi jako Jamie Batistu, ale nebyla to její první větší role. Tou úplně první byla epizodní role ve známé Pohotovosti a pak už následovaly menší či větší role ve známých i nám neznámých seriálech. Za zmínku stojí Greetings from Tucson, All About the Andersons a George Lopez. Ty nemusí českým divákům nic říkat, ale Aimee v každém strávila jednu řadu a hlavně ten poslední ji postavil do povědomí diváků.

Pak následovala role pilotky Marisy v akčním záchranářském Trauma, role místní dívky Almy v Off the Map a Yvonne Sanchez ve Vegas. Pak přišla Jamie Batista v Dexterovi, která Aimee představila širšímu obecenstvu.

V roce 2016 si zahrála v Rush Hour a poté se objevila ve druhé řadě Lucifera jako Ella Lopez.

Foto: Instagram Aimee Garcii


Hraje v