Ali Larter

Ali Larter

28.2.1976 48 let

Celé jméno: Alison Elizabeth Larter
Místo narození: Cherry Hill, New Jersey, USA
Známé projekty: Heroes, Legends

Ali se k herectví dostala přes modeling, se kterým začala ve 14 letech, kdy získala smlouvu se známou newyorskou Ford Modeling Agency. Při práci v Itálii se skamarádila s Amy Smart, se kterou později navštěvovala herecké kurzy v Los Angeles. Mezi její první role patřily epizodní štěky ve Správné Susan, Dawsonově světě a Nemocnici Chicago Hope. Jejím filmovým debutem byl Varsity Blues (1999), kde se opět setkala s Jamesem van der Beekem a s Amy Smart, která jí konkurz na roli Darcy Searsové doporučila.

Výrazněji na sebe Ali upozornila v originálním hororu Nezvratný osud (2000) a v prvním díle Pravé blondýnky (2001). V roce 2003 se vrátila k roli Clear Riversové v Nezvratném osudu 2 a pak přišla její seriálová chvíle s Heroes v roce 2006. Zde si zahrála trojčata Niki, Jessicu a Ginu Sandersovy a navrch k tomu Tracy Straussovou. Následoval romantický muzikál Marigold (2007), třetí díl Resident Evil s podtitulem Extinction (2007), nezávislé životopisné hudební drama Crazy (2007) a thriller Obsessed (2009), kde se objevila po boku Idrise Elby a Beyoncé.

V roce 2010 se vrátila v dalším pokračování videoherní značky Resident Evil: Afterlife a roku 2014 si zahrála s Mattem LeBlancem v komedii Lovesick. Na televizní obrazovky se vrátila v roce 2014 jako Crystal McGuire po boku Seana Beana v kriminálním dramatu Legends a o dva roky poté jako Amelia Slater v Pitch, dramatu ze sportovního prostředí. Objevila se i v zatím posledním pokračování zombie série, Resident Evil: The Final Chapter.

Embed from Getty Images

Foto: Instagram Ali Larter


Hraje v