Ariela Barer

Ariela Barer

14.10.1998 25 let

Celé jméno: Ariela Barer
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Atypical, Runaways

Ariela Barer je americká herečka, která se narodila roku 1998 v Los Angeles. Je potomkem mexických rodičů, kteří vyznávají židovské náboženství. Kromě ní vychovávali i starší dceru Libe Barer, která je taktéž herečka. Obě vyrůstaly ve svém rodném městě.

Herectví se věnuje prakticky od kolébky, nicméně profesionálně vystupuje v této branži až od roku 2007. V té době se však musela stále věnovat studiu, a tak získávala pouhé epizodní role v různých seriálech. Kromě toho jsme ji mohli zaslechnout v seriálu Yo Gabba Gabba!

První větší roličky začala získávat od roku 2011, kdy se objevila například v seriálech Keenan’s Crush či New Girl. Poté jsme ji mohli vidět v několika dalších projektech, ve kterých však opět měla epizodní role.

Zlom v její kariéře přišel roku 2017, kdy byla obsazena do několika rolí. Její největší rolí je postava Gert Yorkes, kterou si v letech 2017–2019 zahrála v seriálu Runaways. Její postava tu patřila mezi hlavní. Dále jsme ji toho roku mohli vidět i ve výraznějších vedlejších rolích seriálů One Day at a Time a Atypical.

Roku 2016 herečka oznámila veřejnosti, že je lesbička. I přesto se však nebrání hraní heterosexuálních rolí, jak jsme mohli vidět například v seriálu Runaways. Kromě hraní se taktéž věnuje zpěvu.

Foto CC BY-SA 4.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v