Brendon Zub

Brendon Zub


Celé jméno: Brendon James Zub
Místo narození: Vancouver, Kanada
Známé projekty: Batwoman, The Christmas Calendar

Brendon Zub je kanadský herec, který se narodil ve Vancouveru, ale později se musel se svou rodinou přestěhovat do Calgary, kde jeho otec dělal pastora. Od dětství miloval společnost dalších lidí, a proto byl na škole titulován za hlavního vtipálka. Miloval sport a veškeré své úsilí vsázel do basketbalu, protože toužil stát se profesionálním hráčem. Když se blížily jeho jedenácté narozeniny, rodina se musela přestěhovat do Evropy, kde byl basketbal nahrazen fotbalem a zcela novým, neznámým prostředím.

Herectví si zamiloval díky televizi, u které trávil spoustu času, a proto se na přihlásil na hereckou školu, kterou odešel studovat do Německa. Po vystudování si uvědomil, že má větší šanci prosadit se jako herec, a tím jeho sny na zářivou sportovní kariéru vyhasly.

Zub se objevil v několika epizodních rolích seriálů, které se natáčely ve Vancouveru. Vystoupil v projektech, jako jsou Charmed (2018), The Good Doctor, The Flash, The 100 a Supernatural. V roce 2019 dostal nabídku na pravidelné vystupování v komiksovce Batwoman. V současné době hraje převážně ve filmech zaměřených na vánoční tematiku.

Foto IMDb


Hraje v