Cobie Smulders

Cobie Smulders

3.4.1982 38 let

Celé jméno: Jacoba Fransisca Maria Smulders
Místo narození: Vancouver, Kanada
Známé projekty: HIMYM, Avengers, Agents of S.H.I.E.L.D., Stumptown

Jacoba Fransisca Maria „Cobie“ Smulders se narodila 3. dubna 1982 ve Vancouveru v Kanadě. Je to kanadská herečka a bývalá mezinárodní modelka. Cobie se narodila holandskému otci a britské matce. Byla pojmenována po své holandské tetě, Jacobě, pročež získala svou přezdívku Cobie. Má sedm sourozenců Julii, Marka, Fionu, Amy, Melissu, Adama a Scotta.

Jako dítě chtěla být doktorkou nebo mořská bioložka, ale na střední škole se začala zajímat o hraní. Vystoupila v několika školních inscenacích. V roce 2000 dokončila střední školu Lord Byng Secondary School s vyznamenáním a byla zvolena jako „Nejuznávanější“. Při dospívání ji objevila modelingová agentura a jako modelka cestovala po světě, například New York, Karibik, Paříž, Japonsko, Milán, Řecko, Afrika nebo Německo. Mluví plynně francouzsky a v současnosti bydlí v Los Angeles v Kalifornii.

Poprvé si zahrála jako host ve Showtime sci-fi seriálu Jeremiah. Poté hostovala v mnoha televizních seriálech, v seriálu The L Word několikrát. Její první stálá role byla v ABC seriálu Veritas.

Filmografie


Hraje v