Eleanor Matsuura

Eleanor Matsuura

16.7.1983 41 let

Celé jméno: Eleanor Matsuura
Místo narození: Tokio, Japonsko
Známé projekty: Cuffs, Into the Badlands, The Walking Dead

Eleanor Matsuura je japonská herečka, která se narodila roku 1983. Narodila se sice v Tokiu, ale vyrůstala v anglickém Hertfordshiru. Herectví se věnovala na Central School of Speech and Drama. Kromě toho se delší dobu věnovala i tanci.

Kariéru odstartovala roku 2004, tedy v roce, kdy dokončila své studium. Objevuje se především v seriálech, kde zpočátku nemívala velké role. Těch se dočkala až po roce 2015. Dříve jsme ji mohli vidět například v seriálech The Fades, Casualty či Utopia.

V již zmiňovaném roce 2015 jsme ji mohli vidět ve vedlejších rolích seriálů Da Vinci's Demons a Cuffs. Dále jsme ji mohli v letech 2017–2018 vidět v seriálu Into the Badlands, kde se objevila jako baronka Čchau. Od roku 2018 hraje v seriálu The Walking Dead, kde se objevuje jako Jumiko.

V Anglii vyrůstala kvůli tomu, že má jednoho rodiče rozeného Angličana. Díky tomu umí jak anglicky, tak i japonsky, nicméně angličtinu ovládá lépe. Má velmi blízko ke zvířatům, a proto je všemožně podporuje. Jejím manželem je kanadský herec Trevor White, se kterým žije v Londýně.

Foto: AMC


Hraje v