Florence Pugh

Florence Pugh

3.1.1996 28 let

Celé jméno: Florence Pugh
Místo narození: Oxford, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Black Widow, Souboj s rodinou, Cizinec ve vlaku

Florence Pugh je anglická herečka, která pochází z naprosto obyčejné rodiny. Její otec je restauratér a matka učitelka tance. Pugh měla vždy velkou lásku k jídlu po svém otci, a tak převážnou část svého dětství strávila ve Španělsku, kde mohla ochutnávat místní speciality. Svou hereckou kariéru započala okolo roku 2014.

Florence Pugh ráda zpívá, píše své vlastní písničky, hraje na piano a na kytaru. Již od dětství věděla, že se chce stát herečkou a tvrdě si šla za svým snem. Má tři sourozence – Arabella Gibbins, Toby Sebastian, and Rafaela Pugh. Bratr Toby Sebastian je taktéž herec a dokonce si zahrál ve veleúspěšném seriálu Game of Thrones, kde ztvárnil prince Martella.

Florence Pugh měla na role veliké štěstí, hned její první casting v roce 2014 vyšel a získal roli v The Falling. Pugh se vždy zaměřovala na filmy, pamatovat si ji můžeme z historického filmu Král psanec, akčního filmu s Liamem Neesonem Cizinec ve vlaku či z rodinného filmu s The Rockem Souboj s rodinou. V dalších letech na sebe upozornila jako Yelena Belova ve filmu Black Widow.

Foto: Disney


Hraje v