Jeanine Mason

Jeanine Mason

14.1.1991 33 let

Celé jméno: Jeanine Marie Mason
Místo narození: Miami, Florida, USA
Známé projekty: Of Kings and Prophets; Roswell, New Mexico

Jeanine se narodila v Miami a dětství strávila v kubánské tanečně orientované rodině ve městě Pinecrest. Proto se už od mala učila tanci a od jedenácti se začala věnovat divadlu, které se rozhodla i studovat. V roce 2014 vystudovala Kalifornskou univerzitu v Los Angeles s oborem divadelního herectví.

Když jí bylo 18 let, účastnila se páté série soutěže So You Think You Can Dance, kterou se jí podařilo vyhrát a stala se tak nejmladším vítězem soutěže. Poté se rozhodla věnovat své další vášni, a to herectví.

Svou první roli získala v roce 2010 v jedné epizodě seriálu Big Time Rush. Větší role přišla v roce 2013 se seriálem Bunheads, kde si zajistila vedlejší roli. V roce 2016 získala jednu z hlavních rolí v seriálu Of Kings and Prophets, který ale nezaznamenal velký úspěch a byl po dvou epizodách stažen z programu. Nicméně novozélandská stanice odvysílala zbylé epizody. Následně získala vedlejší roli ve čtrnácté sérii Grey's Anatomy a v roce 2019 se objevuje jako hlavní postava seriálu Roswell, New Mexico – Liz Ortecho. Tento seriál je rebootem seriálu Roswell, jenž se vysílal v letech 1999 až 2002.


Hraje v