Jessica Lucas

Jessica Lucas

24.9.1985 38 let

Celé jméno: Jessica Lucas
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Známé projekty: Melrose Place, GracelandGot­ham

Jessica Lucas se narodila 24. září 1985 ve Vancouveru. Její otec je afrokanadského původu, zatímco matka pochází z Gruzie.

Herectví Jessicu lákalo již od dětství, proto ji rodiče zapsali na Torontskou školu umění. Ještě během studií si mladá umělkyně prožila svůj debut, zahostovala v seriálu Seven Days, který pojednával o cestování časem.

Po úspěšném rozjezdu kariéry se Jessica objevila v mnoha televizních filmech a seriálech (L Word, Melrose Place (2009), a Edgemont), díky čemuž si jí všiml slavný producent a scenárista J,J, Abrams, který hledal herce pro svůj ambiciózní projekt// Monstrum//. Jessica si v tomto filmu zahrála jednu z hlavních rolí, díky čemuž se konečně dostala i do povědomí filmových tvůrců.

Byť se Jessica po úspěchu Monstra začala na plátně objevovat každoročně a v katastrofickém velkofilmu Pompeje hrála důležitou postavu, žádný z jejích filmů ji nepomohl pořádně prorazit.

Po filmových neúspěších se tedy Jessica vrátila na televizní obrazovky. V roce 2014 patřila mezi stálice seriálu Gracepoint a o rok později ji studio FOX obsadilo do role vychytralé vražedkyně Tabithy Galavan v komiksovém Gothamu.

Foto: Instagram Jessicy Lucas


Hraje v