Jett Klyne

Jett Klyne

1.1.2013 9 let

Celé jméno: Jett Klyne
Místo narození: USA
Známé projekty: WandaVision, Mrakodrap, Supergirl

Jett Klyne je mladý herec z Ameriky, o kterém ještě pořádně uslyšíme. Již od malička byl veden k herectví a obecnému působení před kamerou. Již ve svých čtyřech letech začal natáčet reklamy, když ho rodiče brali po castingách. Díky svému roztomilému vzhledu nebylo pro Jetta příliš těžké sem tam získat nějakou tu roli.

Klyne je milovníkem baseballu a hokeje. Pokud by si někdy chtěl s někým zahrát, tak by to rozhodně bylo s Robertem Downey Juniorem. Obecně je Klyne velkým fanouškem Iron-Mana a sám se přiznal, že doufá, že si ho někdy zahraje. I možná jeho láska ke komiksům mu pomohla získat roli v komiksovém seriálu WandaVision, kde hraje Tommyho Maximoffa.

Klyne se začal objevovat v televizi od roku 2009. Dá se říci, že už má poměrně dost zkušeností s vedlejšími rolemi. Takto se třeba objevil v seriálech jako jsou Supergirl či v Lovcích duchů. Za doposud svůj největší úspěch Klyne považuje film Mrakodrap, kde měl tu čest si zahrát vedle Dwayne Johnsona. V budoucnosti ale tohoto talentovaného herce ještě mnohokrát uvidíme v dalších skvělých rolích.


Hraje v