Keegan Connor Tracy

Keegan Connor Tracy

3.12.1971 52 let

Celé jméno: Tracy Armstrong
Místo narození: Windsor, Ontario, Kanada
Známé projekty: Once Upon a Time, Bates Motel, The Magicians

Kanadská herečka Keegan Connor Tracy se narodila roku 1971 ve Windsoru. Chodila na školy St. Patrick's Catholic High a Wilfrid Laurier University, kde získala titul v oboru sociální psychologie. Během studia na vysoké byla na rok v Evropě. Po vystudování se přestěhovala do Vancouveru, kde zahájila svou hereckou kariéru.

Rok 1998 pro ni znamená spoustu, protože právě tohoto roku získala svou první roli. Znát ji můžeme především ze seriálů, ale objevila se i v několika filmových rolích. Zmiňme například snímky Nezvratný osud 2, Chaos, Prokletí Murphyových a Povstání mrtvých: Strážní věž, kde jsme ji mohli vidět.

Svou první velkou televizní roli získala roku 1999 v seriálu Beggars and Choosers, kde se objevovala jako Audrey Malone. O čtyři roky později jsme ji mohli vidět jako Diane Hughes v seriálu Jake 2.0. Poté se začala objevovat ve známějších amerických seriálech, kde získávala podstatné vedlejší role.

V letech 2007–2009 jsme ji mohli vidět v seriálu Battlestar Galactica, kde si zahrála Jeanne. Od roku 2011 se začala věnovat seriálu Once Upon a Time, ve kterém setrvala jako Modrá víla až do roku 2018. V seriálu se však neobjevovala pravidelně, a proto během toho navštívila hned několik dalších seriálů.

Například v letech 2013–2015 se objevovala v seriálu Bates Motel jako učitelka Blaire Watson. Poté si zahrála i v seriálech Exchange Student Zero, Ready Jet Go! a The Magicians. Právě v The Magicians získala další velkou roli, kterou tentokrát byla profesorka Lipson.

Jejím manželem je Ez Mitchell, se kterým má dvě dcery. Roku 2016 vydala svou první dětskou knížku, která nese název Mommy's 26 Ca­reers.

Foto CC BY2.0 Roger Murmann, Wikimedia Commons


Hraje v