Kevin Carroll

Kevin Carroll

6.9.1969 54 let

Celé jméno: Kevin Carroll
Místo narození: Salisbury, Severní Karolína, USA
Známé projekty: The Leftovers, Snowfall, Sacred Lies

Kevin Carroll je americký herec, který se narodil v Salisbury. Herectví vystudoval na New York University, kde získal titul magistra. Kariéru odstartoval roku 1995, kdy se objevil ve svém prvním seriálu.

Až do roku 2015 se věnoval pouhým epizodním rolím, které hrál v různých seriálech, nicméně právě roku 2015 získal roli v seriálu The Leftovers, kde se objevoval až do roku 2017 jako John Murphy. Jeho role tu patřila mezi pravidelně se objevující.

Díky této roli na sebe dokázal patřičně upozornit, a proto se zájem o něj zvýšil. Hned po konci The Leftovers se objevil v seriálu The Catch jako Nick Turner a v seriálu Lucifer jako sériový vrah vystupující pod přezdívkou Hříšný muž.

Kromě toho získal roku 2017 další velkou roli, když byl obsazen do seriálu Snowfall jako Alton Saint. V seriálu vystupuje dodnes. Během toho si zahrál v seriálu Sacred Lies, kde roku 2018 ztvárnil jednu z hlavních postav, Dr. Alana Wilsona. Vidět jsme ho mohli také v seriálech Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker a The Walking Dead, ve kterých si zahrál podstatné vedlejší postavy.

Foto: AMC


Hraje v