Laura Bell Bundy

Laura Bell Bundy

10.4.1981 41 let

Celé jméno: Laura Ashley Bell Bundy
Místo narození: Euclid, Ohio, USA
Známé projekty: Hart of Dixie, Anger Management, Jumanji

Laura Bell Bundy narozená v Kentucky je americká herečka, zpěvačka a tanečnice, která také píše písničky a častokrát hraje na Brodwayi. Ve věku 14 let začala psát vlastní písničky, a když jí bylo osmnáct, založila svoji první kapelu. Na začátku roku 2010 vydala svoji country písničku Giddy On Up, která měla velký úspěch.

Když jí bylo devět let, vystoupila v Radio City Christmas Spectacular a od té doby se nabídky jen hrnuly. Lauru jsme mohli vidět na televizních obrazovkách poměrně často, objevila se v epizodních rolích seriálů Cold Case, Veronica Mars nebo Home Improvement. Zahrála si dokonce i v seriálu How I Met Your Mother, kde ztvárnila Becky.

Poté roku 2012 získala opakující se roli v seriálu Hart of Dixie, kde si zahrála Shelby Sinclair. Následně se začala věnovat seriálu Anger Management, kde se objevovala jako Dr. Jordan Denby. Poté jsme ji mohli vidět i v seriálech To Appomattox, Scream Queens, The Guest Book, Good Behavior či Perfect Harmony. Výrazněji se objevila například i ve filmech Jumanji, Opravdové country: Má láska či The F**k-It List.

Od roku 2017 je jejím mužem producent Thom Hinkle, se kterým předtím chodila už čtyři roky. Roku 2019 se jim narodilo první dítě. Roku 2020 herečka prozradila, že si prodělala koronavirus, ale přežila ho ve zdraví.

Foto CC BY 2.0 Keith Hinkle, Wikimedia Commons


Hraje v