Michael Eklund

Michael Eklund

31.7.1978 42 let

Celé jméno: Michael Eklund
Místo narození: Saskatoon, Saskatchewan, Kanada
Známé projekty: Bates Motel, Wynonna Earp, Dirk Gently's Holistic Detective Agency

Kanadský herec Michael Eklund se narodil roku 1978. Už jako malý toužil po tom se stát hercem. Chodil na Alberta College of Art. Má švédské, norské a kríjské předky. Znám je především díky tomu, že je schopen ztvárnit jakoukoliv roli, díky které dokáže zcela změnit i svůj vzhled.

Znát ho můžeme jako filmového i seriálového herce. Kariéru odstartoval roku 2000. Výraznější filmové role si zahrál ve snímcích Seed, Messages Deleted, Sejmi eso 2, The Divide, Errors of the Human Body, Tísňová linka a Krutý a výjimečný. Převážně se věnuje kanadským filmům, do kterých bývá často obsazován.

Zmiňme ještě jeho významnější seriálové role. Objevil se například v seriálech Terminal City, Alice, I Think, Intelligence, Shattered, Arrow a Psych. Roku 2014 si zahrál Zanea Morgana v seriálu Bates Motel. Poté se mihl v seriálu Continuum, na což navázal rolí Boba Del Reye, kterého hraje v seriálu Wynonna Earp. V letech 2016–2017 se objevil v seriálu Dirk Gently's Holistic Detective Agency jako Martin. Nově jsme ho mohli vidět i v seriálu Altered Carbon.

V letech 1993–2002 měl za manželku Erin MacGilvray. Brzy poté si vzal Megan Bennett, se kterou byl až do roku 2011.

Foto: Syfy


Hraje v