Michael Weatherly

Michael Weatherly

8.7.1968 55 let

Celé jméno: Michael Weatherly
Místo narození: New York City, New York, USA
Známé projekty: NCIS, Bull, Černý anděl

Michael Weatherly se narodil 8. července 1968 v nejslav­nějším městě New Yorku v USA, ovšem vyrůstal v Connecticutu. Narodil se bohatým rodičům Patricii a Michaelu Manningu Weatherly staršímu. V dětství ho začalo bavit divadlo a hudba. Později se rozhodl skončit se studiem a stát se hercem. Díky tomuto rozhodnutí ho rodina vydědila. Z počátku se mu dařilo míchat hudbu a film, ovšem s postupem času dostával více a více nabídek a hudba tak musela stranou.

Poté se odstěhoval do města filmu – Los Angeles, kde podepsal kontrakt s televizní společností Fox. Objevil se jako host v seriálech Ally McBeal, Čarodějky a Jesse.

V roce 1995 se oženil s herečkou Amelií Heinle, s kterou se setkal na natáčení The City a Loving. Manželství však skončilo již v roce 1997. Z tohoto manželství vzešel syn Augustus Manning. Dříve byl dokonce zasnouben s Jessicou Alba, se kterou se poprvé potkal na natáčení seriálu Dark Angel, ovšem ze sňatku sešlo. V roce 2009 se oženil s Bojanou Jankovic, se kterou má dceru Olivii.

Spolu s Pauley Perrette, která v seriálu NCIS hraje Abby Sciuto se jako jediní dva objevili ve všech čtyřech seriálech z námořního prostředí: JAG, NCIS, NCIS: Los Angeles a NCIS: New Orleans. V roce 2004 si v biografickém televizním filmu The Mystery of Natalie Wood zahrál roli Roberta Wagnera. Ten se zase od roku 2010 začal objevoval jako Anthony DiNozzo starší, otec jeho postavy v seriálu NCIS.

Nejznámější je díky rolím v seriálech Černý anděl a Námořní vyšetřovací služba (Anthony DiNozzo). Objevil se také v seriálech Loving,Čarodějky, Ally McBealová, JAG a dalších, hrál i v několika filmech.


Hraje v