Mila Kunis

Mila Kunis

14.8.1983 40 let

Celé jméno: Milena Markovna Kunis
Místo narození: Černovice, Ukrajina, SSSR
Známé projekty: Family Guy, Černá labuť, Kamarád taky rád

Ukrajinská rodačka Mila Kunis se narodila roku 1983 v Černovicích. Je dcerou Marka a Elviry Kunisových. Má staršího bratra Michaela. Jedním z důvodů, proč se její rodina roku 1991 přestěhovala do USA, bylo to, že jsou židovského vyznání.

Od svých osmi let žila Mila v Los Angeles, kde začala chodit na Rosewood Elementary School, aniž by tehdy uměla jediné anglické slovo. Poté chodila ještě na školy Hubert Howe Bancroft Middle School, Los Angeles Center fo Enriched Studies a Loyola Marymount University.

Herecké kariéře se však věnuje už od roku 1994. Tehdy se jako mladá dívka podílela na seriálech a filmech, kde se objevila vždy v malých rolích. Kariéru rozjela naplno až po roce 2001, kdy se začala objevovat v čím dál větších a větších filmových rolích, až se z ní stala velmi známá herečka po celém světě. Ještě předtím se objevila v seriálu That 70's Show, kde hrála Jackie Burkhart.

Znát ji můžete z filmů Holky jako lusk, Max Payne, Kopačky, Noční rande, Černá labuť, Kamarád taky rád, Méďa, Mocný vládce Oz, Jupiter vychází a Matky na tahu. Během toho se pravidelně věnovala seriálu Family Guy, kde dabuje Meg Griffin.

Během roku 2011 byl na ni proveden hackerský útok, který vyšetřovala FBI. Téhož roku měla problémy s jedním okem, na které dočasně oslepla. Doktoři ji však dokázali vyléčit.

V letech 2002–2011 chodila s hercem Macaulayem Culkinem. Od roku 2012 je s hercem Ashtonem Kutcherem, kterého si vzala za muže a má s ním dceru Wyatt Isabelle a syna Dimitriho Portwooda Kutchera.

Foto CC BY-SA 2.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v